Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nór vytvoril koberec s motívom hry Super Mário

Hrávali ste niekedy hru Super Mário? Jeden Nór túto hru zvečnil originálnym spôsobom. Muž menom Kjetil Nordin strávil 6 rokov háčkovaním kópiou mapy zo známej hry Super Mário. Trvalo mu to priblížne 800 hodín. Koberec 31 ročného Nóra meria 2,2 x 1,8 metra a Kjetil dokonca prerobil jeho masívnu čásť, keď si uvedomil, že používa nedokonalú farbu.
Super Mario„Niť bola takmer fialová a vyzeralo to veľmi škaredo, takže som musel všetko urobiť odznova. To trvalo týždeň navyše. “ Povedal Ketil NRK. Čo sa týka iných zaujímavých nápadov, Kjetil nevylučuje, že sa pustí do niečoho znova, no teraz myslí na prestávku.

Kjetil okrem koberca stihol za šesť rokov okrem inéh aj vytudovať dve vysoké školy, vyhrať dva krát Nórsku súťaž Sky Diving Team Championship, začať kariéru a dokonca háčkoval menšie postavičky pre členov jeho rodiny.

2

 

Super Mário

5

6

8

9

10

11

 

Zdroj: Boredpanda.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií