Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový módny trend islamských žien s japonským nádychom

Moslimské fanúšičky japonskej Lolity si vytvorili módu po svojom. Tento nový, moslimskí módny trend vytvorili tak, že spojili módu japonskej lolity a pridali k tomu ich šatky na hlavy – hidžáby. Moslimské ženy, ktorým sa páči aj japonská móda sa do tohto nového štýlu priam zamilovali.

Nový trend začal byť veľmi populárny, no stále musí plne dodržiavať moslimské náboženské zásady obliekania. To zatiaľ tento módny hit dodržuje, len uvidíme dokedy.

Dve moslimské lolity Noor a Alyssa začali propagovať tento nový módny trend. Kým je ich oblečenie štýlové a nádherne, stále dodržujú náboženské zásady Islámu. Možno si to všimne viac islamských žien, a tak zkrášlia svoje oblečenie o nejaké novinky.

No tieto ženy, to zas také ľahké nemajú. Pozri článok [button_link size=“medium“ src=“http://klocher.cz/7-krutych-pravidiel-pre-islamske-zeny/“]7 krutých pravidiel obliekania pre islamské ženy[/button_link]

Teraz si pozrite tento módny trend na Noor a Alysse

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-23

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-24

módny trend

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-30

módny trend

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-34

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-36

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-37

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-38

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-40

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-42

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-52

muslim-lolita-hijab-japanese-fashion-anime-53

Zdroj: boredpanda.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií