Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V rómskej osade opäť vyčíňa Fantom! Tentokrát biely!

V rómskej osade sa vyskytol veľmi čudný zjav. Miestny ho nazvali Biely Fantom! Obyvateľom znepokojuje pokojný život. Opis tohto démona je nasledovný:„Das dva metre ma, dlhé vlasy, tetovanie na tvári a biele tričko“.

Takto označujú fantoma vyskytujúceho sa v rómskej osade. Občania si myslia, že tento biely fantom im chce ukradnúť deti a následne ich dať na adopciu. Osadníci však bránia svoju osadu ako len vedia. Vo dne v noci strážia svoje obydlia palicami no i holými rukami.

V minulej reportáži televízie JOJ, sme zistili, že na stenu sa zjavuje nejaký démon. Skrytá kamera však odhalila, že je to iba obyčajný podfuk rómskych obyvateľov. Prečo to spravili, to nik netuší. Možno chceli nejaké peniaze, za odškodné alebo sa chceli len zviditeľniť?

Teraz si už pozrite záhadného démona s menom: Biely Fantom

Biely Fantom v rómskej osade

Zdroj: youtube.com

[influxfb-likebox-like-box url=“https://www.facebook.com/pages/KLOCHERSK/479393195541838″ width=“300″ height=“400″ faces=“false“ hidecover=“false“ posts=“false“]

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií