fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rebel Wilson je už iba 3 kg od svojej vysnívanej váhy! Takúto diétu drží

Máte tip? napíšte nám mailom

Herečka Rebel Wilson, ktorá od začiatku roka zdieľa na sociálnych sieťach cestu svojho chudnutia, sa pred pár dňami ukázala poriadne schudnutá.

,,Pripravujeme sa na skvelý týždeň,” stálo v popisku k fotografii, ktorá ukazuje Rebel na túre.

„Tento týždeň bolo super rušno, ale vstala som super skoro trikrát o šiestej ráno a vybrala som sa na túru… Dokonca som sto metrov šprintovala, aby som dosiahla ešte vyššiu srdcovú frekvenciu aj keď môj šprint je pravdepodobne niekoho iného chôdza, ale som na seba hrdá a teraz som už iba 3 kg od svojej cieľovej hmotnosti!

V januári hviezda „Pitch Perfect“ na svojom účte na Instagrame vyhlásila, že rok 2020 bude pre ňu „rokom zdravia“. V priebehu nasledujúcich mesiacov zdieľala fotky a videá, na ktorých je aktívnejšia a spolupracuje s fitnes trénerom celebrít Jonom Castanom.

Rebel Wilson chudnutie a diéta

Od začiatku roka zhodila už 19 kilogramov. Vymenila nezdravé jedlo za zdravú stravu, gaučové pohodlie za prechádzky, obmedzila cukry a podľa všetkého sa drží diéty zvanej Mayr method. Už teraz je Rebel sama so sebou spokojná.

Prečítajte si tiež:
TOP 5 videí na cvičenie stehien a zadku. Denne vám stačí len 10 minút
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CNN
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií