Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus zničil vo videu Bratislavu, mladíci z Humenného zničili Košice. Podarilo sa im to?

Na redakciu Klocher.sk nám prišiel dnes zaujímavý námet na článok. Tento článok je o dvoch talentovaných Humenčanoch, ktorí vo videu zničili Košice. Jasné, Rytmus si nechal za veľké peniaze zničiť Bratislavu, ale títo chlapci to robili pre radosť, aby sa čosi nové naučili.

Posolstvo videa

Okrem iného video nesie i isté posolstvo, ktoré si mnohí z nás neuvedomujú, a to, že denne končí na ulici príliš veľa opustených zvierat, útulky praskajú vo švíkoch a ovečky si chcú kúpiť len čistokrvné plemeno. Toto video obsahuje post-apokalyptický nádych v podobe nočnej mory jedného z aktérov, ale ten sa razom mení na krajší svet so zvieratkom. Možno by si ľudia mohli miesto drahých čistokrvných plemien vziať havkáča z útulku a zahrnúť ho láskou. Určite vám ju vráti nazad v podobe vernosti a lojality, ba dokonca možno viac, než čistokrvný psík.

Mladí Humenčania

Autormi videa sú mladí chlapci z Humenného, Róbert Antoni (18 rokov) a Peter Belcák (17 rokov.) Peťo mal zásluhu na kamere a jednotlivých záberoch, podržal priateľa a dodával mu energiu pri pretváraní Košíc (a jednej snímky Humenného) na nočnú moru, vytkol mu nedostatky, a Robo mal na starosti zas samotný odraz post-apokalyptických Košíc, zostrihal celé video a dal mu dušu.
Obaja sú veľmi talentovaní a makali na tom dlho, hodiny práce a boľavých očí, noci presedené za počítačom miesto toho, aby sa šli opíjať niekde do baru, a práve preto som toho názoru, že video si zaslúži väčší ohlas, než aký sa mu doposiaľ dostal.

Tak čo poviete páči sa vám to? Mladíci budú určite radi za komentáre, ktoré necháte pod článkom.

Takto zničili Košice – VIDEO

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=r9B93fIIiJc“ width=“500″ height=“300″]

Pre porovnanie tu je klip RYTMUSA

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=ueIJcEQFxdo“ width=“500″ height=“300″]

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií