fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spoznajte prezlečeného wrestlera a metalového speváka v jednom – Ladybeard

Máte tip? napíšte nám mailom

Tento zarastený, statný a usmievavý muž je najnovšou senzáciou v Japonsku, ale jeho sláva rastie ešte len za hranicami ázijskej krajiny. Pôvodom je Austrálčan a jeho pravé meno je Richard Magarey, ale vy ho môžete volať “Ladybeard” v preklade “Ženská brada”. Ladybeard je mužom mnohých talentov a vystupovanie v ženských šatách je jeho špecialitou. Je super hercom, perfektným zápasníkom a bojovníkom a dokonca aj tvrdým metalovým spevákom.

Všetky tieto užitočné vlastnosti využil po svojom. “Bol som na zábavách a rockových večierkov oblečený v ženských šatách, jednoducho je to väčšia sranda, keď sa muž prezlečie za ženu” povedal Ladybeard. “Bol som už niekoľkokrát napadnutý, ale nemyslím si, žeby to bola divná reakcia, aspoň nie v Austrálii.”

Keď mal 23 rokov, odsťahoval sa z Austrálie do Hongkongu a chcel pokračovať v kariére v Kung-fu filmov.

“Vždy som mal záujem o profi wrestling. Spája všetky veci, ktoré milujem – rock, bojové umenia, charakter, jednoducho všetko čo milujem.”

Spev v podaní metalového speváka

Fotografie Ladybeard

1

ladybeard-crossdressing-wrestler-death-metal-singer-03

ladybeard-crossdressing-wrestler-death-metal-singer-04

4

3

wrestler-metal-singer-cross-dressing-1

-wrestler-metal-singer-cross-dressing-7

-wrestler-metal-singer-cross-dressing-8

2

Zdroj: ladybeard.com, boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií