Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tajomné portréty, ktoré zachytávajú osobné myšlienky

Portréty, ktoré zachytávajú osobné myšlienky

Maďarská  fotografka  Noell S. Oszvald (22) vytvorila krásne portfólio. Je to zbierka nápadných čiernych autoportrétov  na bielom  podklade, ktoré vyobrazujú  osobné myšlienky . Vysoký kontrast tieňov  a duchov krajiny vytvárajú temnú atmosféru a emocionálne zobrazenie  mladej  umelkyne  formou autoportrétov. Emócie dávajú svoj osobný význam každej fotografii. Starostlivé digitálne úpravy pridali hĺbku myšlienok, akými sú  „predsudok“ a „osud„. Mäkké pozadie a strategické osvetľovacie  techniky umožňujú Noell vyniknúť a vytvoriť odvážny súlad s každým obrazom.

Séria fotografií vytvára zaujímavý dojem  zmiešaných emócií. Temnota spolu so silou ženy  na fotografiách perfektne vyniká. Portréty sú tmavé, pretože fotografka vníma farby ako rušivé prvky. Podľa nej na fotografiách každý môže vidieť niečo iné, ale ona  nimi vyjadrila hlavne svoje myšlienky.

Predsudok

Chytená

Duša

Rast

Portrét

Nádej

Noc portréty

Smútok portéry

Zdroj: facebook.com/noelloszvaldthecoolist.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií