fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zostaň fit aj cez sviatky – cvičiť sa dá predsa aj doma! Nevieš ako? Patris ti to rada ukáže!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vianoce – čas, kedy sa myslí na jedlo a (ne)zabúda na cvičenie

“Ale to fitko je cez sviatky zatvorené…” “Mne sa tak nechce ísť do tej zimy…” “Ja po Vianociach nemám peniaze, veď ono to niečo stojí…” “Ale veď však počkám, kým prejde január, lebo vtedy tam je veľa ľudí a ja začnem od februára!”

Priznajte sa, kto z vás si na imaginárny zoznam novoročných predsavzatí napísal, že sa začne viac hýbať, alebo že začne chodiť do posilky? A teraz ruky hore tí, ktorí to akože aj mienia dodržať 🙂 . Cez sviatky nás láka množstvo rôznych dobrôt a práve to mnohým paranoidným ľuďom robí po sviatkoch starosti.

medovniky

A potom príde krutá realita a.k.a. výčitky poniektorých ľudí, že toho zjedli viac, ako mali, a teraz by sa s tým patrilo niečo urobiť.

Našich dvorných fitnessákov Patris a Stanleyho už ste si asi všimli, a tak si nižšie môžte pozrieť dôkaz, že aj u vás doma v obývačke sa dajú precvičovať stehná a zadok. A pre lepší efekt odporúčame cvičiť už počas sviatkov, viete, tak priebežne…  Stále lepšie zadkom hýbať, ako na ňom sedieť a lúskať arašídy pred telkou 😉 A zatiaľ, čo vám Patris vo videu ukáže pár cvikov na zadok a nožičky, Stalney dopečie tie medovníky..

Prečítajte si tiež:
Kyslíková terapia pomohla Julianne v čase ťažkej choroby: V čom spočíva výnimočnosť oxyterapie? (ROZHOVOR)

…a keď polovica fitness páru doma cvičí na zadok a nohy

Zdroj: youtube.com facebook.com 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií