Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj keby lietadlo padalo, s týmto stewardom by vám to nevadilo!

Bojíte sa lietania? S týmto stewardom by ste na svoj strach rýchlo zabudli…

Bezpečnostné opatrenia v lietadlách sú  často vysvetlené mnohými  letákmi, ale tento steward  bol natočený na video, ako  dáva nezabudnuteľnú inštruktáž pasažierom. Predvádzal konkrétne veci v uličke v dramatickom štýle a divoko ukazoval bezpečnostné pomôcky za zvuku  hlasného smiechu a potlesku.
Radostní cestujúci sledovali, ako predvádzal  používanie kyslíkovej masky či bezpečnostných pásov , ktoré  potom komicky sťahuje príliš pevne a kladie dôraz na dýchanie, aby ich pasažier správne utiahol. A kyslíková maska ? Tváril sa,  že je to zobák.
Video bolo nahrané na Facebook členom  kanadskej veterinárnej  ordinácie s titulkom: „Mali sme najlepšieho stewarda  z celej  posádky na WestJet Airlines. „

https://www.youtube.com/watch?v=jRimxlajYG0

Toto však nie je jediné video, kde stewardi zabávajú pasažierov niečím takýmto.

V marci  tohto roka cestujúci mohli vidieť  podobný zábavný program v lietadle,  kde sa o zábavu postarala letuška.
V tomto prípade letuška využila príležitosť, aby prenikla do pesničky Marka Ronsona a Bruna Marsa  – Uptown Funk, ktorá hrala po bezpečnostnej inštruktáži, a pustila sa do tanca.

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií