Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlapi pozor, zaručený recept na ženy!

Chodíte po rôznych zábavách, diskotékach a aj napriek tomu si neviete nájsť žiadnu dámsku spoločnosť? Márne sa snažíte nadviazať rozhovor a stále nič? Vieme, kde je problém. Chýba vám štvornohý priateľ! So psíkom sa nebudete báť toho, aby ste boli sám. Psychológ, prednášajúci na univerzite v Paríž X-Nanterre, Serge Ciccotti, má  v tom jasno.

Zaručený recept:

Tento kreatívny psychológ urobil malý experiment, ktorý mal ukázať, či prítomnosť psa zvyšuje šance na zoznámenie sa alebo flirtovanie so ženami. Na pomoc si so sebou zobral niekoľko dobrovoľníkov, ktorí mali niekoľko úloh. Dobehnutie autobusu, upustenie drobných mincí na autobusovej stanici alebo aj  požiadanie o telefónne číslo človeka stojaceho oproti. Výsledok bol ohromujúci!

Sleeping_Pups

Psí efekt:

Je to tak,  keď muž má so sebou psa a požiada ženu o číslo, zvyšuje sa pravdepodobnosť kladnej odpovede na trojnásobok! Ľudia sú viac ochotní, takže pre rozsypané mince sa zohnú vo väčšine prípadov. Pravdepodobne, títo ľudia sú aj viac ukecaní, čo eliminuje trápne ticho. Avšak nezabudni byť v strehu, keď sa k tebe nejaká slečna priblíži so svojím psíkom. Môže to byť pasca. Ten istý efekt platí aj pre ženy, ktoré taktiež so svojím štvornohým priateľom nadobúdajú na atraktivite. Akoby už teraz nestačilo, že majú prsia.

Prinášame vám TOP 10 najdrahších psov, s ktorými môžete zabodovať pri ženách:

Zdroj: www.youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií