fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo je vlastne láska. Top koment získal zaľúbený email!

Máte tip? napíšte nám mailom

20. augusta sme zverejnili príspevok s popisom: Hľadáme najlepší koment na otázku Čo je vlastne láska? Víťaz získa ľúbostný email od admina(Ženy snažte sa… nechcem to písať chlapovi) Opäť sa našlo veľa komentujúcich fanúšikov, ktorí nám prezradili, čo je podľa nich L Á S K A!!! No len jeden komenár mohol byť ten TOP.

V poslednej dobe si fanúšici obľúbili komentáre s menom: VIKTOR (…..). Ako bolo spomenuté, top komentár dostane zaľúbený email od admina. Ten nájdete na konci článku.

Teraz si vychutnajte odpovede na otázku: Čo je láska?

fotka1

fotka2

fotka3

fotka4

fotka5

Ďalšie komentáre vyjadrujúce lásku

láska

fotka7

Drahý Viktor,

hneď ráno, keď vstanem moje srdce si pýta tvoje komenty. Zapínam PC, prihlasujem na FB a keď moje oči zazrú tvoje komenty, vlhnú. Taký potok nejde ani z 14 ročnej, keď uvidí Justina na BBC. To je ešte len ráno. Potom plánujem príspevky na Priznania, pri každom sa mi vynára len jedno meno. VIKTOR. Môj mozog sťa stroj, premýšľa čo budeš opäť komentovať, no stále ho prekvapíš, a oči môžu vhlnúť každou sekundou viac a viac. A večer, keď si líham, nepočítam ovečky ale lajky na tvojich top komentoch. 

Prečítajte si tiež:
Tak toto je super! Markíza si v Kredenci urobila paródiu na svoj vlastný projekt. Pozri si Without the word!

S pozdravom Tvoj ADMIN

P.S.: A čo je láska? To je keď frajerke neodpíšeš lebo lajkuješ komenty Viktorovi.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií