Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Mirgová sa vydala, je z nej pani Zvolenská !

Najsilnejšie  momenty, neopakovateľné dojmy a záplava šťastia

23- ročná speváčka z Trnavy, Dominika Mirgová sa v sobotu, 22. augusta vydala za svojho snúbenca , futbalistu Petra Zvolenského, s ktorým majú  synčeka Peťka. Po troch rokoch vzťahu s Petrom sa tak Dominika dočkala veľkolepej svadby, na ktorú sa veľmi tešila. Medzi hosťami boli okrem rodiny aj kamaráti z hudobnej brandže – spevák Miro Jaroš, ktorý robí Dominike producenta, fotograf Michal Petrík, ktorý fotil aj Dominikine svadobné fotky, či speváčky Twiinsky – Veronika a Daniela Nízlové. 

Dominika

„Už je to za nami..
Najradšej by som si to zopakovala Bol to pre nás ten najkrajší deň – presne taký aký som si vysnívala.
Kráčať k oltáru a vidieť ho tam stáť, to bol pre mňa ten najsilnejší moment, ktorý si budem navždy pamätať . Som tá najšťastnejšia mama a zároveň už aj manželka. Všetkým sa vám chcem zo poďakovať za tak nádherné gratulácie . Veľká vďaka aj Svadobný salón WEM za tie najúžasnejšie svadobné šaty, Lucid Style za rozprávkový make up a vlas a šperky z ALO diamonds ,  ktoré zo mňa spravili tú najkrajšiu nevestu…“  Napísala na svoju facebookovu stránku nevesta Dominika. 

Dominika

Na otázku fanúšikov, či si  po svadbe nechá priezviskoMirgová„, alebo si ho zmení  na „ Zvolenská“ – po manželovi, vedela odpoveď už vo februári, keď odpovedala na otázky fanúšikov v online rozhovore  pre známy slovenský denník.  „Priezvisko určite po priateľovi, ale umelecké stále Dominika Mirgová.“  Vyjadrila sa jasne speváčka.

Dominika

Dominika a Peter

 

Klocher.sk novomanželom gratuluje a praje veľa šťastia a spoločných splnených snov!

Zdroj foto: facebook.com/www.mirgovadominika.skfacebook.com/mirojarosmusic

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií