Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jožko Heteš – internetová hviezda roka 2015!

Kto varí lepšie ? Moja mama, tvoja mama… ? Jožko!

Relácia o varení –  Moja mama varí lepšie, ako tvoja, ponúka divákom okrem varenia, nových receptov, zábavy a smiechu aj nové objavy.  A ním Jožko Heteš  rozhodne je !

15-ročný  Jožko  má okrem talentu na varenie a hudbu tiež  rozprávačský talent. Ten dokáže využiť na prezentovanie svojej  budúcej „hudobnej kariéry“, kričanie po mame v kuchyni, či kritizovanie súperovho jedla.

Už o pár dní po odvysielaní časti, v ktorej účinkoval Jožko, sa na internete strhla vlna  kritiky a posmechu. O Jožkovi mnohí tvrdia, že je rozmaznaný, tvrdohlavý a drzý, o čom  do veľkej miery svedčí aj jeho správanie a vyjadrovanie sa v šou. 

Na Facebooku vznikla aj fanpage s názvom Heteš , na ktorú ľudia prispievajú obrázkami, kolážami a najmä zaujímavými komentármi. A presne v komentároch natrafíte na tie „naj“ obrázky či nové názvy už existujúcich filmov alebo produktov. Takto už vznikli pomenovania k rôznym výrobkom : croissanty Heteš Days, minerálka Heteš Up , film Heteš statočných či Heteš zhavranelých bratov.

VY EŠTE NEPOZNÁTE JOŽKA ?!

Jožko Heteš

 

Hetešovci vs. Dávidovci – Moja mama varí lepšie ako tvoja 

Hlad je hlad … 

Zdroj: youtube.com  facebook.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií