fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladí Rusi to riešia po svojom. Keď tam nie je polícia, sú tam oni!

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď nie je polícia na blízku, tak sú tu oni…

Ruské mládežnícke hnutie “Stop a Douchebag”, čo sa dá preložiť aj ako: “Zastav Magora”, sa snažia o to, aby každý dodržiaval pravidlá cestnej premávky, ten koho slušne upozornia a nebude sa chcieť riadiť pravidlami dostane kvalitnú veľkú nálepku s textom: Nikto ma nezaujíma, parkujem si kde chcem,  (niekedy dostanú nálepiek aj viac) cez celé čelné sklo auta, ktorú len tak ľahko neodlepia, naopak ak sa o to pokúsia tak odlepia len malinkú časť, nakoľko to ide dole len veľmi ťažko. Všetky trestné činy a konfrontácie s páchateľmi točia, následne ich upravia a nahrajú na YouTube  ako dôkaz.

Ich prvé videá, sú aj o fajčiaroch, ktorý fajčia tam kde by nemali. Nakoľko sa mnohým “magorom” konanie tejto skupiny nepáči, tak to dosť často končí hádkami, bitkami ale vyťahujú sa aj zbrane a často sa volá aj polícia. Ak ste na nich zvedaví tak si ich jednoznačne pozrite na videu.

Mladí Rusi na videách

https://www.youtube.com/watch?v=8GLRH-CCtl0

Prečítajte si tiež:
COVID-19: Počet hospitalizovaných v nemocniciach prekročil číslo 2 000

zdroje: youtube.com | wikipedia.org

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií