Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Môže za FRIENDZONE skutočne iba chalan? Prečítaj si tento názor!

Náš portál rád zverejňuje všelijaké názory mladých ľudí. Tento je celkom zaujímavý. Podľa neho môžu za friendzone prevažne chlapci a to preto, pretože sa boja prejaviť city a dievča  si s nimi iný, ako kamarátsky vzťah už neviem ani len predstaviť. aký máte na to názor Vy?

Z väčšej časti že sa dievča a chlapec dostanú do „friendzone“ môže chlapec. Prečo? Pretože do vzťahu, ktorý má s daným dievčaťom nedával dostatok citov/sexuálnych podnetov ale namiesto toho vždy si len hovoril nechcem ju stratiť, nechcem ju stratiť a pritom ju už stráca vtedy keď sa od nej vzdiaľuje tým, že vytvára vzťah len na čisto kamarátskom základe. Môže to byť i opačne. Niekedy :D. Takže keď príliš dlho čakáte a neukazujete partnerke/ovi čo vlastne chcete, môže sa stať to, že jeden bude lúbiť a druhý to bude cítiť len ako kamarátstvo pretože si nebude vedieť vzťah už v podstate ani predstaviť.

Friendzone nie je zlý. Dá sa z neho dostať, ale treba začať konať. A dievčatá to neberú ako „friendzone“. Skôr ako že Vy sa poznáte a ona z toho môže, a aj Vy profitovať viac, ako keby ste spolu začali spolu chodiť. Ako? Tým, že idete spolu na disko a ona si môže spokojne zatancovať bez toho, aby za ňou chodili iní, keďže je tam s nim a on zas keď sa objavý v spoločnosti s dievčaťom (pekne je výhodou), tak hneď si o ňom iné dievčatá pomyslia, že ten už za niečo stojí ako ten, ktorí by tam prišiel sám a sedel za stolom s pivom.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií