Môže za FRIENDZONE skutočne iba chalan? Prečítaj si tento názor!

Náš portál rád zverejňuje všelijaké názory mladých ľudí. Tento je celkom zaujímavý. Podľa neho môžu za friendzone prevažne chlapci a to preto, pretože sa boja prejaviť city a dievča  si s nimi iný, ako kamarátsky vzťah už neviem ani len predstaviť. aký máte na to názor Vy?


Z väčšej časti že sa dievča a chlapec dostanú do “friendzone” môže chlapec. Prečo? Pretože do vzťahu, ktorý má s daným dievčaťom nedával dostatok citov/sexuálnych podnetov ale namiesto toho vždy si len hovoril nechcem ju stratiť, nechcem ju stratiť a pritom ju už stráca vtedy keď sa od nej vzdiaľuje tým, že vytvára vzťah len na čisto kamarátskom základe. Môže to byť i opačne. Niekedy :D. Takže keď príliš dlho čakáte a neukazujete partnerke/ovi čo vlastne chcete, môže sa stať to, že jeden bude lúbiť a druhý to bude cítiť len ako kamarátstvo pretože si nebude vedieť vzťah už v podstate ani predstaviť.

Friendzone nie je zlý. Dá sa z neho dostať, ale treba začať konať. A dievčatá to neberú ako “friendzone”. Skôr ako že Vy sa poznáte a ona z toho môže, a aj Vy profitovať viac, ako keby ste spolu začali spolu chodiť. Ako? Tým, že idete spolu na disko a ona si môže spokojne zatancovať bez toho, aby za ňou chodili iní, keďže je tam s nim a on zas keď sa objavý v spoločnosti s dievčaťom (pekne je výhodou), tak hneď si o ňom iné dievčatá pomyslia, že ten už za niečo stojí ako ten, ktorí by tam prišiel sám a sedel za stolom s pivom.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Blog: Dokonalé ženy
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu