Nový song: Ľudia sú falošní hadi!

Nový song: Ľudia sú falošní hadi!

Faloš to je pasca, čo ťa núti do nej skočiť, musíš sa jej postaviť, a nie ju iba prosiť. Ukáž jej svoju silu, tak nedaj sa ňou rozbiť, dokáž, že si iný a že nie si ako oni.

Takto znie refrén v pesničke Faloš. Myslím si, že je to veľmi trefne povedané. Teraz si už prečítajte krátky rozhovor.


Prečo práve rapp?

Tak ja sa snažím hlavne preto, aby sa v tom ľudia našli aj keď niektoré témy sa ma zatiaľ až tak netýkajú ale iných áno a hudba sa robí zo srdca pre ľudí , takisto nebudem ako celý podzemgang rapovať, to čo mi nakáže niekto iný a už dupľom nie o nezmyselných textoch čo sú spojené s fajčením, pitím, drogami, sexom a už vôbec nie povyšovaním sa nad ostatnými, že som narodený pre výhru a pod..

Prečo pieseň o falošnosti?

Asi každý mal nejakú nepríjemnú skúsenosť s falošnými ľuďmi a dal sa nachytať. Takisto ja nie som výnimka a myslím, že sa v tom ľudia našli a pochvaľujú si to a to bol aj zámer, ktorý mi vyšiel. Aby sa nad tým trošku ľudia pozastavili, vypočuli si to a zamysleli sa nad tým komu veria a komu nie.

Nikoho som tým nechcel uraziť, nebolo to smerované na nikoho konkrétne, robím si to svojím štýlom, asi trošku iným ako je teraz v móde ale takto mi to čo najviac vyhovuje a ľudia ma v tom podporujú a píšu, že sa im to páčiTak v tom budem aj pokračovať. V skratke si myslím, že to sa v tom ľudia nájdu a nejako im to pomôže alebo sa aspoň zamyslia a možno v budúcnosti si už dajú lepší pozor. Aj keď len jednej osobe sa tie slová uložia v hlave a spomenie si na to pri nejakej pochybnosti a ušetrí sa tým od sklamania už vtedy viem, že tá pesnička bola aj na niečo iné dobrá ako len na počúvanie.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Sima prekvapila skladbou Môj svet, na ktorej hosťoval Pil C! Azda nový hit?

Guzmo feat. LEvo a ich nový song Faloš

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu