fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový song: Ľudia sú falošní hadi!

Máte tip? napíšte nám mailom

Faloš to je pasca, čo ťa núti do nej skočiť, musíš sa jej postaviť, a nie ju iba prosiť. Ukáž jej svoju silu, tak nedaj sa ňou rozbiť, dokáž, že si iný a že nie si ako oni.

Takto znie refrén v pesničke Faloš. Myslím si, že je to veľmi trefne povedané. Teraz si už prečítajte krátky rozhovor.

Prečo práve rapp?

Tak ja sa snažím hlavne preto, aby sa v tom ľudia našli aj keď niektoré témy sa ma zatiaľ až tak netýkajú ale iných áno a hudba sa robí zo srdca pre ľudí , takisto nebudem ako celý podzemgang rapovať, to čo mi nakáže niekto iný a už dupľom nie o nezmyselných textoch čo sú spojené s fajčením, pitím, drogami, sexom a už vôbec nie povyšovaním sa nad ostatnými, že som narodený pre výhru a pod..

Prečo pieseň o falošnosti?

Asi každý mal nejakú nepríjemnú skúsenosť s falošnými ľuďmi a dal sa nachytať. Takisto ja nie som výnimka a myslím, že sa v tom ľudia našli a pochvaľujú si to a to bol aj zámer, ktorý mi vyšiel. Aby sa nad tým trošku ľudia pozastavili, vypočuli si to a zamysleli sa nad tým komu veria a komu nie.

Prečítajte si tiež:
#Zmena odprevádza Kontrast do finále! Čo o jeho tvorbe povedal Marks?

Nikoho som tým nechcel uraziť, nebolo to smerované na nikoho konkrétne, robím si to svojím štýlom, asi trošku iným ako je teraz v móde ale takto mi to čo najviac vyhovuje a ľudia ma v tom podporujú a píšu, že sa im to páčiTak v tom budem aj pokračovať. V skratke si myslím, že to sa v tom ľudia nájdu a nejako im to pomôže alebo sa aspoň zamyslia a možno v budúcnosti si už dajú lepší pozor. Aj keď len jednej osobe sa tie slová uložia v hlave a spomenie si na to pri nejakej pochybnosti a ušetrí sa tým od sklamania už vtedy viem, že tá pesnička bola aj na niečo iné dobrá ako len na počúvanie.

Guzmo feat. LEvo a ich nový song Faloš

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií