Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Olympiáda vs. kondómy

>

Olympiáda a rekordy

Olympiáda, miesto kde  sa zíde veľké množstvo športovcov, ktorý prešli mesiacmi dlhých a náročných tréningov a sú pripravený podať čo najlepší výkon. Okrem športových výkonov, účastníci olympiád využívajú aj posteľové športy, pri ktorých sa lámu rekordy v počte použitých kondómov. Veď sa im ani nečudujem, ženy sú v top forme a chlapi majú neskutočne vysokú hladinu testosterónu.

Kondóny pre športovcov

Na olympiáde v Londýne bolo rozdaných vyše 150 000 kondómov pre 17 000 športovcov. V priemere to vychádza na jedného športovca či športovkyňu 9 prezervatívov. To však neprekonalo rekord z olympiády v Sydney, kde usporiadatelia prichystali pre 10 000 športovcov viac než 260 000 kúskov pánskej ochrany. Išli vraj na dračku, a ak náhodou nie tak aspoň ako suverín.

Myslím, že každý zdravý chlap by neodmietol takéto príťažlivé Holanďanky:

kondómy - olympiáda

Zážitok, na ktorý sa nezabúda

Organizátori olympijskych hier odhalili masku olympiády a uvedomili si, že športovci sú mladí ľudia a nežijú len pre šport. Faktom je, že si chcú aj užiť a kde, keď už nie na olympiáde. Na takýto zážitok na nezabúda, vyjadril sa nejeden športovec. Ďalším faktom, prečo sú rozdávane pánske ochrany je to aby sa zamedzilo prenosným pohlavným chorobám a aby si športovci chránili svoje sexuálne zdravie.

Firma Durex, ako najznámejší distribútor pánskej ochrany, darovala na letnú olympiádu v roku  2002 viac ako 100 000 kusov pánskej ochrany pre 10 000 športovcov. Šľachetné gesto, čo poviete?

Zdroj: sberatel-ksk.cz

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií