Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podaril sa Rytmusovi jeho sídliskový sen? Ľudia ho hodnotia skôr negatívne

Film RYTMUS sídliskový sen vznikal 8 rokov a zblízka dokumentuje život jednej z najznámejších osobností česko-slovenskej hudobnej scény. Patrik „Rytmus“ Vrbovský vyrastal v obyčajnej rodine na sídlisku v Piešťanoch a kvôli rómskemu pôvodu sa neraz stretol s predsudkami okolia. So všetkým sa popasoval a dnes je z neho priam hudobný fenomén hip-hopovej scény na Slovensku.

Rytmus svoj film predstavil 20. Augusta vo všetkých väčších kinách na Slovensku.

Ohlasy na film sídliskový sen, ktoré sú na stránke csfd.sk sú zväčša negatívne.

Pozrite si, komentáre ľudí!

Naprosto zbytočný film. Jediný moment stál za to keď prečítal „romantickú“ sms svojej polovičke. To som sa naozaj z chuti zasmial.

pol hviezdičky za dobré lidlové flaše vína, ktoré predpovedali, že kolektívna radosť s alkoholom vie zo zlého filmu, spraviť film vtipný. krútiac hlavou po kratšom čase (prisámbohu asi pať minút), kedy skackať pred plátnom omrzelo, sme sa rozhodli, že mirovi drobnému dolámeme ruky a patrika budeme ignorovať naďalej, veď on chúďatko za to nemôže, rodia sa ľudia rôzni. ja teraz totižto zvládnem všetko, vogónsku poéziu dupľom. možno mi myká ramenom, žmúrim začervenané oko a každé druhé slovo poviem francúzskym prízvukom, som šťastná, že sa točia zbytočné filmy. jej. škoda, že stopex už len na predpis.

Išiel som sa do kina pobaviť. Nepobavil som sa. Maximálne sterilná, nudná a naprázdno tlachajúca, občas smokliaca záležitosť. Stokujeme vonku a šlofíka hádžeme v kine. Na druhú stranu, nie je to také zlo,ako som myslel.

Neskutečnej zážitek. Tohle mi změnilo pohled na film jako takový. Nevěřil jsem, že by mohlo existovat něco, co bude o tolik řádů horší než všechny dosavadní odpady, co jsem udělil. Zmýlil jsem se… hrozně jsem se zmýlil. Teď abych přehodnotil všechny filmy, co jsem doteď hodnotil. Díky Patriku, tvoje duchovní pouť do Indie byla fenomenální. Jsi nový Gándhí.

Letos jsem si vybral svou dávku mučení. Naštěstí lístky byly zadarmo a pak byl rautík :). Film asi jen pro Řiťmusovi skalní fans a masochisty (což je asi to samé)…

Strašne amatérsky film. Ono to nemá zápletku, vyvrcholenie, dramaturgiu. Celý film by stačil na jednu fotku. Rytmus a jeho život sa dá zhrnúť aj do nej. Celé nejak nasilu vymyslené, chcelo to hrať na city a wow efekt. Návšteva Indie bola len póza a akože zaujímava výprava.. Dokument o osobnosti u diváka vyčarí emócie. Toto bol umelé a bez duše. Reklama na Rytmusa.

Nájdu sa tam aj pozitívne hodnotenia, ale …

Realny pohlaď na človeka, ktorý sa ako 18 ročný dozvedel pravdu o svojom pôvode že je cigan a napriek nenávisti okolia ktoré ho odsudzovalo to dokázal využiť vo svoj prospech a stal sa najúspešnejším rapparom v cechach a na slovensku. Pre fanúšika je to vlastne audio-vizualne zobrazenie rytmusových textov, ktore opisujú jeho pravdivý pribeh.

Haha, tak sem asi jedinej komu ten dokument něco přinesl… Bylo to minimálně zajímavý, účel to splnilo a víc jsem v tom ani nehledal… Co bych ale vytknul je totální absence ostatních členů KF… Myslím si že jejich pohled na vyrůstajícího Rytmuse by dokumentu taky něco přidal.. Jinak sem spokojen

Zraz závistlivých núl čo nikdy nič nedokázali a majú komplexy že nejaký polocigáň nemaká za 18000kč mesačne, auu to musí bolieť. Dokument doplňuje texty z bengora, tí čo to nepočuli ostanú značne neoslovení..

…nepomohlo. Konečné hodnotenie sa na CSFD zastavilo na 28%.

11659535_1785115201715249_7484681434342476026_n

Videli ste sídliskový sen? Ako sa páčil vám?

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií