fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príbeh najslávnejšej mačky na Instagrame. Toto je Nala!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nala a jej príbeh ako sa dostala z útulku na vrchol Instagramu.

Je vysoko pravdepodobné, že ste už túto mačku videli niekde na webe. Vôbec nás to neprekvapuje, keďže Nala je najznámejšia mačka na Instagrame. Má 2,3 milióna followerov! Táto roztomilá mačka s roztomilými guľatými očami bola daná do útulku jej predchádzajúcimi majiteľmi, keď bola mačiatko. Našťastie, neskôr bola prijatá jej záchrancom menom Varisiri Mathachittiphan a teraz s Vami zdieľa jej mačací život na Instagrame!

“Aj keď som nikdy nemal v úmysle prijať mačiatko, keď som ju videl, hneď som vedel, že ju mám vziať. Dôvodom, prečo som jej založil Instagram bool, aby som jej fotografie mohol zdieľať s rodinou a priateľmi”povedal Mathachittiphan.

“Nikdy by som nepovedal, že bude mať toľko followerov, ale teraz už máme vašu pozornosť. Pravdou je, že ostatné mačiatka a šteniatka sú rovnako bezmocné a spoliehajú na svojich ľudských spoločníkov, že sa o ne postarajú. V útulkoch je 75% z nich zabíjaných kvôli premnoženiu, takže je naozaj dôležité, aby ste dávali kastrovať vašich miláčikov, ” povedal majiteľ tejto internetovej hviezdy.

Prečítajte si tiež:
Počas jediného dňa sme stratili štyroch vojakov: Od tragédie v Iraku už ubehlo 15 rokov

mačka11

nala 11

mačka

nala 9

mačka

mačka 3

nala 6

nala 5

nala 4

nala 3

nala 2

Ak sa ti fotky tejto roztomilej mačky páčia, môžeš jej dať follow na instagrame: nala_cat alebo si pozrieť jej webstránku nalacat.com

Zdroje: nalacat | Instagram | Boredpanda

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií