fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenský youtuber PIXEL TV natočil don’t laugh challenge. Rozosmeje vás to, čo jeho nie?

Máte tip? napíšte nám mailom

Youtuberov je na Slovensku ako šafránu. Veľa mladých sa snaží okúsiť šťastie na internete a vyskúšať si štatút zabávača na youtube. Možno zarobiť a možno iba zabaviť. Každopádne máme v Česku aj na Slovensku viacero youtuberov, ktorí majú svoj stály fanklub a vedia sa tým aj uživiť. Youtuberov ako GoGo či Expl0ited netreba zvlášť predstavovať. Každý týždeň však číhajú noví odvážlivci, ktorí majú zálusk im konkurovať. Niektorí vlastnými nápadmi, iní skúšajú tradičné veci.

Nový youtuber Pixel TV zháňa nových fanúšikov a to hneď zhurta. Chce vás ohúriť obľúbeným don’t laught challenge. Je to známy challenge, ktorý skúšajú viacerí youtuberi. Pointa je v tom, že si pustia zábavné videá či obrázky a snažia sa tváriť vážne, minimálne sa snažia zakryť smiech. To, ako to išlo youtuberovi Pixel TV sa dozviete vo videu. A čo vy?

Zasmiali ste sa? Alebo ste tento challenge zvládli lepšie?

PIXEL TV

https://www.youtube.com/watch?v=4Ku1a01xVm0

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií