Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Absurdné FB stránky: Pes je jedlo, nie kamarát

Sociálna sieť FACEBOOK sa okrem kontaktovania priateľov a zábavy stala terčom aj pre rôznych vtipkárov, provokatérov a trolov. Čím ďalej, tým viac užívateľov vymýšľajú rôzne stránky, ktoré majú ľudí znechutiť a prilákať kritikov a hejterov. V tejto rubrike Vám predstavíme tie nabizarnejšie FB stránky, ktoré sa podarilo nájsť našim redaktorom. Ako prvé vám prinášame jednu z najkontroverznejších stránok, ktorá zarazila viacerých milovníkov psov. Hlavné krédo tejto stránky je: PES JE JÍDLO, NE KAMARÁD.

Pes je jedlo, nie kamarát

V Česku aj na Slovensku sa objavili stránky, ktoré sa vôbec nestotožňujú so starým príslovím: PES, NAJLEPŠÍ PRIATEĽ ČLOVEKA. Štvornohých miláčikov označujú za delikatesu, ktorá by nemala chýba na tanieri. Na českej stránke Pes je jídlo, ne kamarád môžete nájsť „maškrty“ ako napríklad: psuši, toasteriér alebo hafburger. Podľa receptúr administrátorov stránky je chutnejší pes, ktorý je roztomilejší. Administrátorom sa za tieto „žarty“ vyhrážajú užívatelia políciou, žalobou alebo bitkou a mladší psíčkari rodičmi. Na stránke môžete nájsť fotky psov v hrncoch, na tanieroch, v kotlíkoch či s nožom na krku. Ak máte chuť na činskú psíčkovú s knedlíkmi, psalámu alebo na známu kópiu čokolády psilka návštívte túto stránku. Pozor hejtovať túto stránku sa neoplatí, títo internetoví trolovia práve takýchto užívateľov vyhľadávajú a niektoré hejty aj zverejňujú.

Pozrite si krátku galériu toho najbizarnejšieho čo môžete na tejto stránke nájsť.

pes je jedlo

11108955_643188362482449_8320666032416838687_n

 

Tip pre dnešný obed: Zapekaný psýr

Tip pro dnešní obed Zapekaný psýr

 

Známa kópia čokolády MILKA

psilka

 

Lepší jazvečík v hrnci než labrador na streche

pes je jedlo

 

Kokršpanelský ptáček

kokršpanelský ptáček

 

Jak se varí labradort

jak se vari labradort

Nájdi psa

pes je jídlo

Nakoniec si pozrite krátke videjko

Zdroj: PesJeJidlo

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií