Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kto kraľuje sociálnym sieťam?

Rebríček TOP 10 najsledovanejších osobností na sociálnych sieťach

1. Miroslav Stoch : 1,82 milióna fanúšikov

Rebríčku Top 10 kraľuje 25- ročný futbalista s pozíciou krídelníka pochádzajúci z Nitry. Aktuálne hráva za klub Fenerbahce Istanbul . V rokoch 2009 a 2010 získal ocenenie Najlepší futbalista Slovenska do 21 rokov.

Miroslav Stoch

2. Gogo : 1,57 milióna  fanúšikov

Najlepší slovenský vloger Gogo, vlastným menom Daniel Štrauch, si svojim spontánnym humorom a vymakanými vlogmi získal tisícky tínedžerov na Slovensku aj v zahraničí. Pravdepodobne najviac ho preslávila obyčajná šiška zo stromu, alebo známy čokoládový krém – Nutella. Mladý Danko sa tak môže pochváliť, že počtom fanúšikov predbehol aj kráľa rapovej scény, ktorý skončil až na treťom mieste.

gogo

 

3. Rytmus : 1,16 milióna fanúšikov 

Fenomén dnešnej doby, kráľ rapu, idol tínedžerov a postrach rodičov. Milovaný i nenávidený. Aj takto môžeme označiť najznámejšieho rapera, ktorého poznajú ľudia na Slovensku, v Česku, Poľsku a určite aj vo viacerých krajinách, ale my sme menovali len tie, kde sa o Rytmusovi vie najviac. Rytmus sa v týchto dňoch pripravuje na premiéry dokumentu s názvom Sídliskový sen, ktorý mapuje jeho život. Pomocou sociálnych sietí propaguje nie len tento dokument a svoju hudbu, ale tiež aj originálnu značku mikín, tričiek, nohavíc či detských vecí.

Rytmus

4. Majk Spirit :  1,02 milióna fanúšikov 

30-ročný Michal Dušička známy ako Majk Spirit tento rok zaujal 2 novými albumami z edície Y – albumy Y White a Y Black sa stali hitom a rádiá veľmi často hrajú pesničky práve z týchto albumov. Majk ich má samozrejme viac, a na konte má tiež svoju kolekciu, a v posledných rokoch ide v hudbe stále vyššie.

Majk Spirit

5. Peter Sagan  : 907 tisíc  fanúšikov

Petra Sagana by sme mohli označiť za najzaujímavejšieho cyklistu na Tour de France. Svojim humorom v nečakaných chvíľach bavil ľudí pri obrazovkách aj svojich kolegov. Rodák zo Žiliny nemá problém „votrieť sa“ do rozhovorov s kolegami alebo predstierať streľbu zo samopalu na verejnosti. Svojim ľudským prístupom si získava srdcia, a hlavne lajky 🙂 fanúšikov vo veľkých množstvách.

Sagan

6. Dominika Cibulková : 751 tisíc fanúšikov 

Slovenská tenistka patrí medzi najbohatšie a najlepšie tenistky na svete. Napriek tomu však nemá hviezdne maniere. K svojim fanúšikom je milá, láskavá a médiá ju milujú. Napriek tomu, že je slávna, stále nezabudla, že človeka nerobia človekom peniaze, ale emócie . A práve preto má Domi stále viac a viac fanúšikov.

Cibulková

7. Daniela Hantuchová: 530 tisíc fanúšikov 

Daniela je 32- ročná Popradčanka žijúca v Monte Carle. Tenisová hviezda 7-krát získala ocenenie Tenistka roka na Slovensku a v roku 2007 cenu Krištáľové krídlo v kategórii šport.

Hantuchová

8.Filip Hološko :  475 tisíc fanúšikov

Piešťanský futbalový útočník má kopec fanúšikov nie len zo Slovenska. Keďže hrávať začínal  tu, na Slovensku a ďalej pokračoval v kariére v Česku,Turecku a teraz prešiel do Austrálskeho  FC Sydney, má tak množstvo fanúšikov z rôznych krajín sveta.

Hološko s partnerkou

9. Martin Škrteľ: 473 tisíc fanúšikov

S futbalom začal už v detstve. Neskôr hrával v Trenčíne a v Ruskom Petrohrade.  Momentálne hráva za anglický Liverpool na pozícii obrancu. V rokoch 2007, 2008, 2011, 2012 získal prvé miesto v ankete Futbalista roka.

Škrteľ

10. Dara Rolins : 454 tisíc  fanúšikov 

Popová speváčka na sociálnej sieti vedie blog Život podľa Dary, ktorý publikuje každú nedeľu. Fanúšikovia si Daru obľúbili aj kvôli nemu, pretože sa tak dozvedia viac z jej súkromného života, zákulisia koncertov či pripravovaných vecí. Dara je celkovo veľmi obľúbená a komunikatívna, a so svojimi fanúšikmi sa delí aj o radosť z dcéry či partnerského života s raperom Rytmusom.

Dara

 

Zdroj:forbes.sk  Foto:facebook.cominstagram.com, twitter.comyoutube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií