fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Priznanie dňa: Hanbím sa za svoju GENERÁCIU! Skvelý názor o dnešnom “skazenom” svete!

Máte tip? napíšte nám mailom

Portál KLOCHER.SK je portálom, kde si každý môže vyjadriť svoj názor! Na stránku PRIZNANIA TÍNEDŽEROV píšete okrem priznaní aj práve takéto príspevky. Sťažujete sa na dnešnú generáciu, na frajerov a frajerky, na svet v ktorom žijeme. Podobné vyznenie napísalo aj táto fanúšička.

Hanbím sa za svoju generáciu!

Úprimne, hanbím sa za svoju generáciu. Ako je to možné, že ľudstvo takto dopadlo? Netuším, prečo sme tak hlboko klesli. Smejeme sa z škaredých, na pekných zas kydáme. Sami nevieme, čo chceme. A istotne ste už každý videli tie Don´t Judge Challenge. Dnes mi vyskočili také dve malé dievčatká. Mohli mať sotva päť… v prvej pasáži to boli milé roztomilé deti a v druhej som videla budúce hviezdy sveta sexu a štetiek. Ľudia lepšie vyzerajú v prvej polovici. Lebo sú to ľudia a nie zmachlené kraslíc, ktoré si prehrabujú vlasy.

Chváliť sa pitím a fajčením?

Ďalší tzv. problém. Chváliť sa pitím a fajčením? Chvastať sa radmi zbalených chlapcov/dievčat, pritom ten človek nevie nič zrobiť, o seba sa postarať? Svet videl leda tak poriadne z okna. Žije si u rodičoch a o nič sa nestará. Obed si vie zhotoviť iba zo svojej fantázie. Ale jasné, občas tu ide aj o výchovu, ale myslíte si, že rodičia zo svojich detí chceli vychovať bezďákoch, chorých škaredších ľudí či nebodaj drogistov? Ešte jedno mám na srdci. Nehovorím, že teraz máme začať míňať úspory, alebo kradnúť/v jednom kuse ošklbávať rodičov a drankať peniaze na kúpaliská a koncerty, aby sme nesedeli pri počítačoch a sociálnych sieťach. Netreba cestovať za zábavou. Stačí vybehnúť von medzi ľudí, medzi partiu priateľov a kopať si loptu, alebo prejsť sa do mesta.

Prečítajte si tiež:
Krásny príbeh otca a syna. Prečo chcel maloletý syn od otca 20,-€?

Hoc aj zapáliť sviečku na cintorín. Vôbec to nie je trápne vzdať úctu zosnulým. Trápnejšie je im robiť hanbu žitím v dnešnej dobe, ktorá sa síce zdokonaľuje, ale aj na jednej strane začína byť neskutočne primitívna a posudzuje človeka podľa vzhľadu a peňazí. Ale všetky témy rozvetvovať je príliš na dlho a vôbec nik by to nečítal. Lepšia kniha, ako droga! A nie, nie som zakomplexovaná, iba vyjadrujem svoj názor. Ak ste sa našli medzi riadkami, skúste to zmeniť a pre zmenu nepoškodzujte svoje zdravie. Viete koľkí by za to dali aj milióny a nemôžu sa s vami vymeniť? Ak ste si z toho niečo odniesli a prečítali si to do konca, som vám povďačná. Dúfam, že sa nájdi aj tí, ktorí so mnou v niečom súhlasia.

Zdroj foto: i.telegraph.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií