Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový seriál mladých, plný „stroskotancov“, vám svoj humor naservíruje priamo Z ruky do huby!

Odvážni mladíci vás chcú pobaviť. A nie len jednorázovo!

Projekt Z ruky do huby vymysleli mladí ľudia a ide o nový seriál, ktorý si budete môcť pozrieť priamo na internete. Autori sľubujú odvážny humor a vtipné situácie, ktoré prináša sám život. O projekte sme sa rozprávali priamo s jedným z autorov. Na konci rozhovoru vám prinášame aj trailer.

 

Z ruky do huby

 

O čom je projekt Z ruky do huby a koľko ľudí sa doň zapojilo?

Náš projekt beriem v prvom rade ako možnosť vyblázniť sa a priniesť trochu odvážnejšieho humoru, než na aký je zvyknutá väčšina ľudí. A keďže sme na Slovensku, prinášame to samozrejme zadarmo. Niežeby sme mali na výber. Náš rozpočet tvorilo pár fliaš, káva a nejaké instantné jedlá. Zapojilo sa a pomohlo nám s tým približne pätnásť ľudí. Chcem sa im touto cestou poďakovať, a taktiež sa chcem poďakovať všetkým, čo prejavili podporu a spolupracujú na projekte.

 

Odkiaľ sa poznáte?

Čo sa týka účinkujúcich, tak hlavné sú tri postavy. V reále sme kamaráti, čo sa spoznali rôznym spôsobom ako recepční na jednom hoteli. Ohľadom momentálnej práce sme všetci traja zamestnaní, narozdiel od postáv v seriáli. O zamestnaniach príliš hovoriť nechcem, bolo by to nadlho. Ale nedokladáme jogurty v Tescu, to je hlavné (nič proti dokladačom, ja si ich prácu vážim).

 

Už ste s takýmto natáčaním mali skúsenosti?

Skúsenosti už predtým boli. Nedá mi nepodotknúť, že boli ešte amatérskejšie, ako tento seriál. Išlo o talkshow pre blog na jednej stránke. Potom sme rozbehli projekt založený na týchto troch postavách, ale kvôli životným turbulenciám sme ho museli odložiť k ľadu na dva roky. A nakoniec sme sa k tomu predsa len vrátili, hoci to už vyzeralo rôzne.

Z ruky do huby

O čom je seriál Z ruky do huby?

Tento seriál je o troch skrachovaných existenciách, z ktorých každá má veľmi špecifickú povahu. Alkoholik, ktorý si s ničím neláme hlavu, iba preživa. Potom je tu farár, vypočítavý a užívajúci si život ako vie. A nakoniec rapper, veľmi netalentovaný ale ego ho nepustí priznať si to. Každý má ale, povedzme,v sebe kúsok dobrého srdiečka. Títo traja spolu bývajú. Už v tom bode je to vlastne celé zle. (smiech)

Z ruky do huby seriál. Klocher.sk

Čo môžu ľudia očakávať?

Čo od nás očakávať? Úprimnosť, že to potiahneme ešte do väčších extrémov a že sa pri tom budeme neuveriteľne baviť.  A budeme dúfať, že ľudia tiež. Inak si nás počkajú s fakľami a vidlami.

 

Pozrite si trailer na seriál Z ruky do huby. Prvú časť seriálu si budete môcť pozrieť na youtube už v Piatok.

https://www.youtube.com/watch?v=nNhFtLBvXOs&feature=youtu.be

Mladíkov môžete podporiť na ich fanpage Z ruky do huby

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií