fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z lyží do wellness centra: TOTO sú tie najlepšie wellness na Slovensku

Lyžovačka vo Vysokých či Nízkych Tatrách sa nemôže skončiť krajšie ako v nových a moderných wellness centrách. Prinášame štyri tipy, ako spojiť zimnú zábavu s blaženým oddychom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Celý deň strávený na lyžiach a po ňom relax, oddych a rozmaznávanie. Sieť hotelov SOREA má svoje ubytovacie zariadenia na najatraktívnejších miestach Slovenska, a preto sme si vybrali práve tie najatraktívnejšie wellness centrá z jej reťazca.

WELLNESS EUPHORIA Demänovská dolina

Je štýlové, moderné a má množstvo blahodarných účinkov. Dopriať telu regeneráciu v nízkotatranskom Hoteli *** SOREA SNP je skutočný zážitok. Hotel *** SOREA SNP sa nachádza v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline. Počas nedávnej rekonštrukcie vzniklo prístavbou nové centrum regenerácie WELLNESS EUPHORIA s panoramatickým výhľadom na zjazdovku Biela Púť.

Novučičký WELLNESS EUPHORIA prináša vodný svet a služby na nadštandardnej úrovni. Súčasťou bazénov PANORAMA POOLS je relaxačný bazén s hydromasážnymi dýzami, vodnými chrličmi a perličkovou sedacou masážou. Atmosféru umocňujú podhladinové svietidlá.

Odpočinúť si možno v oddychovom bazéne Whirlpool s vodopádom, hydromasážnymi dýzami, dnovou vzduchovou perličkou a s perličkovou masážou. Nechýba ani ochladzovací bazénik po pobyte v saunách či Kneippov šliapací kúpeľ ako procedúra na povzbudenie krvného obehu.

Zdroj: sorea.sk

Hostitelia myslia aj na deti. V rodinnom FAMILY WELLNESS sa môžu vyšantiť v detskom bazéne s vodným ježkom či fontánkami, ako aj odpočinúť si v detskom oddychovom bazéne s vodným delom či šmykľavkami.

Prečítajte si tiež:
Najroztomilejšie fotky veveričiek, ktoré musíte vidieť!

Pre návštevníkov, ktorí obľubujú saunu, má WELLNESS EUPHORIA v ponuke detskú saunu do 60°, parnú saunu AROMA pre osem osôb, infrasaunu carbo pre dve osoby, suchú saunu do 60° pre osem osôb a suchú saunu do 90° pre 12 osôb. Dokonalý relax vo wellness centre umocnia rôzne druhy masáží či oddych v hydromasážnej vani.

Wellness URANIA Tatranská Lomnica

Hotel *** SOREA URÁN je situovaný pod úpätím Lomnického štítu v centre Tatranskej Lomnice. Po lyžovačke 6,5 kilometrov dlhou zjazdovkou cez Lomnické sedlo je Wellness URANIA balzamom pre telo. Wellness centrum ponúka nerezový relaxačný bazén s netradičnými vodnými atrakciami ako lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky či vodná perlička. K dispozícii je fínska parná saunu a rôzne druhy masáží a zábalov. Hotel *** SOREA URÁN je ocenený certifikátom “Zariadenie priateľské k deťom a rodinám”. Dva detské bazény sú prepojené nerezovou kĺzačkou s vodným ježkom. Sú tak bonusom k hotelovým službám zameraným na rodiny.

Hotel SOREA URÁN

AQUA Relax Tatranská Lomnica

V tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice je situovaný aj Hotel *** SOREA TITRIS. Okolie hotela je plné možností na rôzne zimné športové aktivity. Hotelové wellness centrum AQUA Relax poskytuje odpočinok s mnohými atrakciami, ako je zrýchľovací kanál, vodný hríb a rekreačný bazén s protiprúdom. Kým deti šantia v 36-metrovom tobogane s vodným prúdom, dospelí si môžu užívať masážne atrakcie v bazénoch, liečivú silu rašelinového zábalu či relax v saune. Na výber majú suchú saunu, bio saunu s bylinkami a parnú saunu.

Prečítajte si tiež:
Pri lyžovačke nezabúdajte na kvalitné okuliare. Tieto nosia aj známi športovci a herci
Zdroj: sorea.sk

WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU Štrbské Pleso

Zimnú dovolenku s príjemným relaxom si môžete plnými dúškami užívať aj v Kongres a relax Hoteli *** SOREA TRIGAN. Je situovaný v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier pri Novom Štrbskom plese. V špičkovom wellness centre WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU sú k dispozícii plavecké bazény i detský bazén. O dokonalé uvoľnenie tela aj mysle sa postarajú atrakcie, ako sú vodné trysky, perličková masáž, šmykľavka či viacero druhov sáun. Navyše, keď sa k tomu priráta unikátny panoramatický výhľad na tatranské končiare, vynikajúca poloha i zariadenie hotela, veríme, že zimný pobyt sa stane nezabudnuteľným zážitkom.

Zdroj: sorea.sk
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj SOREA

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií